چاپ کردن این صفحه

Haydon kerk درایو موتور بدون جاروبک (Brushless) PBL4850E را معرفی می کند

17 خرداد 1394
نویسنده : 

PBL4850E کنترلر بدون جاروبک است که از کموتاسیون سینوسی برای حرکت آرام استفاده می کند . گشتاور آرام تولید شده توسط کموتاسیون سینوسی، موجب کاهش ریپل موجود در گشتار می شود. این درایو حرکت را با ترکیب دو پروفایل حرکتی اصلاح می کند: ذوزنقه ای و منحنی s شکل . پروفایل S شکل ممکن است برای حذف حرکت تند و سریع ناشی از تغییرات سریع در نرخ سرعت، در طول حرکت استفاده شود.

سیگنال های تولید شده توسط سنسور اثر هال برای مقداردهی اولیه فاز استفاده می شوند و یک انکودر فیدبک موقعیت را فراهم می کنند.

نرم افزار IDEA شرکت Haydon kerk برنامه ریزی موتورها را با استفاده از دکمه های روی صفحه نمایش به جای زبان های برنامه نویسی اختصاصی، بسیار آسان تر نموده است. در میان ویژگی های منحصر به فرد رابط کاربری گرافیکی می توان به تنظیم خودکار پارامترهای پروفایل حرکتی اشاره کرد که تنها با وارد کردن تعداد اندکی از خصوصیات موتور، انجام می شود و به محاسبات پیچیده پارامتر و داشتن اطلاعات بسیار دقیقی از موتور نیازی نیست.

Haydon kerk درایو موتور بدون جاروبک (Brushless) PBL4850E را معرفی می کند
نرم افزار IDEA برای ایجاد برنامه های متنوع با درایو PBL4850E، با تعداد زیادی واحد برنامه نویسی قابل تنظیم است.

متدهای قابل برنامه ریزی و عملکرد Real-Time، این درایوها را برای مدل سازی و اتصال به سیستم های دیگر ایده آل می سازد. کاربران می توانند به محض ارسال دستورات به طور مستقیم از طریق USB به درایو، شاهد حرکت تولید شده باشند. این ویژگی این امکان را برای کاربران فراهم می سازد تا به آسانی پروفایل های حرکتی را با پارامترهای متفاوت ارسال کرده و در حین طراحی، محدودیت های گشتاور و سرعت را تحت بار تعیین کنند.

این درایو برای استفاده در سیستم های دیگر نیز بسیار مناسب است زیرا می توان رنج وسیعی از برنامه ها را در حافظه آن ذخیره کرده و در صورت نیاز بدون اتصال به کامپیوتر و در خارج از نرم افزار از آنها استفاده کرد . نرم افزار IDEA به طراحان سیستم این امکان را می دهد که به آسانی با استفاده از ویژگی Debug تعاملی و بدون نیاز به اجرای خط به خط، برنامه ها را عیب یابی کنند. به علاوه نرم افزار امکان شبیه سازی ورودی و خروجی های واقعی را قبل از اتصال، به کاربر می دهد.

 

نکته: این خبر برای اولین بار در سایت های گروه فنی مهندسی اتوسیستم www.AutoSystem.ir منتشر شده است و هرگونه بازنشر آن بدون ذکر منبع و لینک به این سایت، ممنوع می باشد.

 

لینکها

صفحه محصول در سایت شرکت سازنده

حمید رضا غلامیان

آخرین‌ها از حمید رضا غلامیان