چاپ کردن این صفحه

معرفی سیستم کامپکت Tricon CX توسط شرکت Schneider Electric

25 خرداد 1394
نویسنده : 

شرکت Schneider Electric سیستم کامپکت Tricon CX را با قابلیت کاربرد در پروژه هایی مانند نفت و گاز، نیروگاه ها، پالایشگاه ها، صنایع شیمیایی مانند داروسازی و بیوتکنولوژی که عملکرد ایمن در آنها حیاتی بوده و قابلیت اعتماد نقش مهمی را در طراحی ها ایفا می کند، روانه بازار کرد. این سیستمی ایمن دارای گواهینامه ISA می باشد و در برابر ریسک ها و خطرات ذاتی سیستم، مانند تهدیدهای خارجی از قبیل حمله سایبری، حفاظت شده است.Tricon CX کوچکتر، سریعتر، سبکتر و قدرتمندتر از مدل های مشابه پیشین خود است. قابلیت های پیشرفته این محصول امکان ارتقا آنلاین را بدون بروز تداخل در عملکرد، فراهم می کند. علاوه بر این، طراحی کامپکت این محصول ویژگی های جدیدی را (نسبت به مدل های مشابه) شامل موارد زیر به آن اضافه کرده است:
• 67 درصد کاهش وزن
• مصرف برق پایین تر
• تکنولوژی نظارت بر DI/DO پیشرفته همراه با شیوه¬های ارزیابی عملکرد خطوط به روز
• ورودی های آنالوگ سریع همراه با HART پیشرفته
• ورودی دیجیتال 1 ms SOE
• 300 درصد افزایش ظرفیت تگ گذاری کنترلر
• 5 برابر افزایش سطح کارایی Peer to Peer
• دارای گواهینامه ISA secure EDSA level 1
شرکت Schneider در مدل های سری Triconex خود راهکارهای کنترلی ایمن و حساس را برای مدیریت و کنترل پروژه های دارای ریسک بالا و شرایط پرخطر ارائه می کند. این راهکارها عملکردهای ایمن را با افزایش قبول وظایف تنظیم ایمنی و کاهش DownTime برنامه ریزی نشده و احتمال تداخل تجاری، ممکن می کند. این سیستم ها ضمن بهبود بازده عملیاتی، در زمینه ارتقا سودآوری در تولید به کاربران کمک می کنند. به دلیل استفاده از تکنولوژی Redundancy سه گانه به کار برده شده در این محصول، راهکارهای Triconex هچنین دارای بهره برداری و نگهداری آسان است که در رقابت با محصولات دیگر استفاده از این تکنولوژی یک مزیت برای این سری از محصولات شرکت Schneider به حساب می آید.


مایک چمیلووسکی نایب رئیس بخش مدیریت عرضه محصولات این شرکت در این باره می گوید: "ایمنی و قابلیت اطمینان همواره یک نگرانی عمده برای کاربران ما بوده است. امروزه خطرات جدید، مانند حمله های سایبری، رویکردهای سنتی اتخاذ شده از سوی آنها در قبال حفاظت وبرقراری امنیت افراد، دارایی و محیط پیرامون خود را به چالش کشیده است.
بنابراین کاربران ما تقاضای بالاترین سطح امنیت برای حفاظت از آنها و تضمین ایمنی سیستم های مورد استفاده آنها در برابر خطرات خارجی را دارند. سیستم ایمنی پیشرفته Tricon CX ما این مهم را با کارایی و توانایی بیشتری انجام می دهد، این محصول به کاربران در بیشینه کردن تولید، قابلیت اعتماد و امنیت در کنار کمینه کردن ریسک و احتمال ضرر مالی، کمک شایانی می کند."

ویدئو معرفی محصول

نکته: این خبر برای اولین بار در سایت های گروه فنی مهندسی اتوسیستم www.AutoSystem.ir منتشر شده است و هرگونه بازنشر آن بدون ذکر منبع و لینک به این سایت، ممنوع می باشد.

 

لینکها

دیتاشیت محصول

حمید رضا غلامیان

آخرین‌ها از حمید رضا غلامیان

موارد مرتبط