چاپ کردن این صفحه

معرفی ترنسمیترهای فشار هوشمند Faxboro سری S توسط شرکت Schneider

06 خرداد 1394
نویسنده 

شرکت Schneider Electric ترنسمیترهای فشار Faxboro سری S را در مدلهای IDP10S، IGP10S و IAP10S روانه بازار کرد. سیگنال ارسالی این ترنسمیترهای فشار دو سیمه در رنج 4 تا 20 میلی آمپر می باشد همچنین دارای سیگنال هوشمند سنجش دیجیتال HART به منظور پیکربندی و نظارت از راه دور است.

 

ترنسمیتر فشار Faxboro سری S مجهز به دو Clock "Time In Service" است. سری S با بالا بردن دقت اندازه گیری همزمان استفاده بدون عیب از سرویس Time In Service را برای مشتریان امکانپذیر می کند.

ویژگی Time In Service نظارت تشخیصی پیشرفته را فراهم می کند. به طور مثال، استفاده از ویژگی Time In Service در اندازه گیری، تعداد کل روزهایی که ترنسمیتر در طول عمر خود روشن بوده را نشان می دهد. علاوه بر این تعداد روزهایی که ترنسمیتر پس از آخرین ریست روشن شده را ذخیره می کند، این ویژگی بررسی قابلیت اعتماد دستگاه را برای کاربر فراهم می کند. این دستگاه همچنین بازه وسیعی از کاربردها را فراهم کرده که به منظور استفاده از آنها نیاز به دو ترنسمیتر است. این دستگاه مجهز به صفحه نمایشگر و صفحه کلید برای اعمال تنظیمات می باشد.

تکنولوژی کالیبراسیون چندگانه Foxcal در نظر گرفته شده برای این دستگاه نیاز به بکارگیری کالیبراسیون Single Span را به خصوص در کاربردهای اندازه گیری فشار، ازبین می برد. این تکنولوژی دارای 11 رنج کالیبراسیون ذخیره شده در دستگاه است که همگی تحت فشار کامل روی ترنسمیتر در شرکت سازنده تست شده اند. طبق این آزمایشات، دستگاه هنگام گذار بی وقفه از یک رنج کالیبراسیون به دیگری از 3 تا 100 درصد حد بالای رنج فشار (URL)، دقت خود را حفظ می کند.


به گفته ی پاتریک کاپو (مدیر فروش این سری از محصولات اشنایدر ) "ترنسمیترهای هوشمند سری S همراه کالیبراسیون خودکار Foxcal نه تنها راهکاری دقیق و مورد اعتماد برای نوسانات فشار است بلکه هر ترنسمیتر سری S با داشتن قابلیت های فراوان، استفاده از ترنسمیترها با قابلیت های هوشمند کمتر در پروژه ها را تا 3/2 کاهش می دهد. این دستگاه همچنین از گارانتی استاندارد پنج ساله برخوردار است. در حالیکه در صنعت بیشتر شرکت های سازنده گارانتی یک ساله برای ترنسمیتر در نظر می گیرند."

نکته: این خبر برای اولین بار در سایت های گروه فنی مهندسی اتوسیستم www.AutoSystem.ir منتشر شده است و هرگونه بازنشر آن بدون ذکر منبع و لینک به این سایت، ممنوع می باشد.

لینکها

بروشور محصول

معرفی کاربردهای محصول

دیتاشیت محصول

دانلود اطلاعات تکمیلی

حمید رضا غلامیان

دانش آموخته برق گرایش کنترل از دانشگاه شیراز، با بیش از 15 سال سابقه طراحی و مدیریت پروژه های ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی در صنایع بزرگ کشور از جمله نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین ارائه خدمات آموزشی در مراکز آموزش صنعتی کشور.

مدیریت گروه فنی مهندسی اتوسیستم

آخرین‌ها از حمید رضا غلامیان

موارد مرتبط