چاپ کردن این صفحه

نرم افزار PM Designer 1.2 شركت Fatek
مطلب ویژه

06 مهر 1393
نویسنده 

شركت Fatek از آندسته از سازندگان تجهیزات اتوماسیون صنعتی می باشد كه محصولات نسبتا ارزان قیمت آن سالهاست در بازار اتوماسیون ایران به فروش می رسد. محصولات این شركت می تواند راه حل خوبی جهت پروژه های كوچك تا نسبتا متوسط در صنایع و كارخانجات پایین دستی جهت خودكار سازی دستگاهها و ماشین آلات باشد. یكی از تولیدات این شركت پنل های نمایشگر HMI یا Human Machine Interface هستند كه در ادامه می توانید نرم افزار طراحی صفحات گرافیكی HMI های این شركت به نام PM Designer را بصورت رایگان دانلود كنید.

 

توسط این نرم افزار قادر خواهید بود با استفاده از ابزار گرافیکی  موجود در آن، برنامه  HMI و صفحات گرافیكی مود نظر را طراحی  کرده  و سپس آن را به سخت افزار HMI منتقل  کنید. این برنامه همچنین قابلیت ذخیره سازی  پروژه خروجی بر روی  فلش  مموری  و ایجاد فایل  اجرایی آن برای  راه اندازی سیستم های کامیپوتری  را نیز دارا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار فایل  Datasheet آن را از سایت سازنده دریافت نمایید.

لازم به ذكر است كه نرم افزار PM Designer توسط  یک شرکت نرم افزاری مجزا توسعه داده می شود و شرکت های  سازنده ی پانل های HMI با پرداخت هزینه سالانه به شرکت سازنده ی نرم افزار،  لیسانس آن را برای  HMI های  خود خریداری  کرده و منو های آن را متناسب با محصولات خود پیکربندی می کنند. به عنوان مثال شرکت Cermate و Fatek و Advantech  و… از این نرم افزار برای محصولات خود استفاده می کنند، اما  با دانلود این نرم افزار از  سایت آنها علی رقم مشابه بودن کلیه منو ها، تنها لیست محصولات همان شرکت در بخش  پیکربندی  HMI وجود دارد).

در ادامه لینك دانلود این نرم افزار در سایت سازنده را قرار داده ایم كه شما می توانید متناسب با نوع HMI مورد نظر آنرا دانلود نمایید. لازم به ذكر است كه این نرم افزار كاملا رایگان بوده و نیازی به كرك ندارد.

پسورد تمامی فایلها : www.autosystem.ir

اگر لینك های دانلود را نمی بینید باید با حساب کاربری خود وارد سایت شوید.

 

حمید رضا غلامیان

دانش آموخته برق گرایش کنترل از دانشگاه شیراز، با بیش از 15 سال سابقه طراحی و مدیریت پروژه های ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی در صنایع بزرگ کشور از جمله نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین ارائه خدمات آموزشی در مراکز آموزش صنعتی کشور.

مدیریت گروه فنی مهندسی اتوسیستم

آخرین‌ها از حمید رضا غلامیان

موارد مرتبط