چاپ کردن این صفحه

دانلود نرم افزار NEPLAN 5.3.51
مطلب ویژه

06 مهر 1393
نویسنده 

NEPLAN یکی از نرم افزارهای تحلیل و شبیه سازی الکتریکال  است که از آن می توان برای برنامه ریزی، بهینه سازی و آنالیز شبکه های برق  استفاده نمود. محیط  کاربری  ساده و کاملا  گرافیکی  نرم افزار باعث  شده است تا کاربران بتوانند به سادگی از این نرم افزار برای تحلیل تمامی شبکه های الکتریکال نظیر شبکه های تولید، انتقال و توزیع انرژي برق استفاده نمایند.

محیط نرم افزار NEPLAN  تقریبا مشابه با سایر نرم افزارهای همتراز نظیر Etap و Digsilent بوده و کاربرانی که با آنالیز سیستم های قدرت آشنایی داشته باشند می توانند بدون هیچ مشکلی با آن کار  کنند.

 NEPLAN يكي از محصولات قدرتمند شرکت سوئدي Busarello-Cott-Partner يا BCP می باشد که مهندسان برق می توانند از آن برای تحلیل شبکه های تولید، انتقال، توزیع،  شبکه های برق  صنعتی و سیستم های تولید انرژی تجدید پذیر( توربین های بادی، انرژی  خورشیدی و … )استفاده کنند.

محیط  کاربرپسند NEPLAN ، قدرت بالای آن در انجام تحلیل های گوناگون ، صحت و دقت داده های خروجی و وجود ابزارهای متنوع تحلیل در آن باعث شده است تا این نرم افزار به یکی از نرم افزارهای محبوب جهت تحلیل وآنالیز  شبکه های برق قدرت تبدیل شود به طوری که هم اکنون در 90 کشور دنیا بیش از  2000 نفر لايسنس این نرم افزار را تهیه کرده و با آن کار می کنند. 

نسخه اي كه ما براي شما بزرگواران آماده كرده ايم، بصورت قفل شكسته مي باشد ولي تمام امكانات و قابليت هاي لايسنس اصلي را دارد.

پسورد تمامی فایلها : www.autosystem.ir

اگر لینك های دانلود را نمی بینید باید با حساب کاربری خود وارد سایت شوید.

 

حمید رضا غلامیان

دانش آموخته برق گرایش کنترل از دانشگاه شیراز، با بیش از 15 سال سابقه طراحی و مدیریت پروژه های ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی در صنایع بزرگ کشور از جمله نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین ارائه خدمات آموزشی در مراکز آموزش صنعتی کشور.

مدیریت گروه فنی مهندسی اتوسیستم

آخرین‌ها از حمید رضا غلامیان

موارد مرتبط